ALBBox Tv - TV Shqip Download APK for Android 2018

ALBBox Tv - TV Shqip Download APK for Android 2018

ALBBox Tv - TV Shqip Download APK for Android 2018

Free IPTV Application - Android IPTV Vlc Kodi Plex Smart TV.Watch IPTV or TV Streaming Live on PC, Smartphone

The description of ALBBox Tv - TV Shqip

Albbox eshte aplikacion i cili ju jep mundesin te shikoni tv falas ne telefonin apo android box tuajin.
Kanalet jan full hd , nuk ka pengesa dhe nuk kerkojne shume internet.
Reklamat i kemi paksuar ne maksimum ne menyre qe mos tju bezdisim vazhdimisht.
Ne aplikacion keni mundesi ndryshimi te playerave , zgjidhni me te mirin
Shpresojme qe te ju pelqej.

ALBBox Tv - TV Shqip 2.7 Update

2018-05-27
* Rikthehemi Me Fuqishem Se Kurre
* Dizenjo Krejtsishte e Re Dhe Me Super Per Android Box Me e Lehte Dhe Me e Thjeshte
* Albbox Player Tashme Ju Ofron Opsionin Me Ndryshu Kanalet Pa Nevojitur Te Mbyllni Kanalin Qe Keni Aktiv Duke Ju Ofruar Nje Liste Per Kanalet e Asaj Kategorie Qe Ti Ndryshoni Direkt Tek Shikoni Ju Kanalin Tuaj.
Reklamat Jane Me Te Pakta Se Cdo Version Tjeter

* Vlersoni Me 5 Yje Nese Ju Pelqen Albbox Tv

 download

0 komentar